МИ ПРОПОНУЄМО КРАЩІ ЦІНИ НА РИНКУ, ТОМУ ЩО
  • Виконуємо весь спектр робіт – від створення макета до доставки тиражу за вказаною адресою
  • Досконально знаємося на своїй справі і вміємо пояснити всі деталі виготовлення пластикових карток
  • Допомагаємо вибрати оптимальний варіант за всіма параметрами: ціна, якість, дизайн, тираж тощо.
  • Виробляємо пластикові картки тільки на власному устаткуванні, що відчутно знижує собівартість продукції

Якось захотівши замовити пластикові карти у нас, клієнти звертаються на нашу Фабрику знову і знову. Ми маємо досвід виготовлення всіх видів пластикових карток для всіляких цілей та різних замовників.
Для великих організацій – пластикові посвідчення та пропуски, для роздрібних мереж – дисконтні та заправні картки, для заміських готелів – клубні картки, для інтернет-магазинів – подарункові сертифікати, для масових заходів – економні картонні картки, що ламінують.

Ми знаємо про пластикові картки ВСЕ!

Саме тому будьте впевнені – на Вас чекають відмінні умови співпраці!

2500+ задоволених клієнтів з України та Європи

ТОВ «ПЕРША ФАБРИКА КАРТ» – компанія, що успішно розвивається в галузі виробництва пластикових карток.

Починаючи з 2010 року, ми виготовляємо пластикові та псевдо пластикові картки: дисконтні, клубні, бонусні, подарункові та інші види карток з усіма можливими ступенями захисту та персоналізації (штрих-код, магнітна смуга, чіп), а також міні картки, 3-tag картки.

Працюючи з клієнтами, наша компанія завжди прагне тривалих партнерських відносин. Тому ми намагаємося розмовляти безпосередньо із замовником і при необхідності можемо дати рекомендації щодо всіх видів карт, дизайну, створення макетів, технічних характеристик, персоналізації та ступеня захисту.
У середньому виробництво тиражу займає 1-5 робочих днів.

Тільки від нас з Вами залежить, чи буде пластикова карта довго і якісно виконувати свої функції, радуватиме погляд споживача і допомагатиме розвиватися Вашому бізнесу.

У компанії «ПЕРША ФАБРИКА КАРТ» для виготовлення пластикових карток ми використовуємо сучасне професійне обладнання та найякісніші матеріали. Кваліфікація наших співробітників – це гарантія дотримання всіх стандартів виробництва продукції, що виготовляється.

Постійні замовники, кількість яких невпинно зростає, завжди можуть розраховувати на систему знижок та бонусів.

Залишити
відгук